Strona główna

SZKOLNE WYDARZENIA

BIEŻĄCE

SUKCESY  NASZYCH UCZNIÓW

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. J. Rogera wzięli udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim. Wrócili z pierwszymi i drugimi miejscami.

I tak : w kategorii klas IV – VI pierwsze miejsce zajęła Oliwia Korczak z kl.IV, w kategorii klas VII – VIII pierwsze miejsce zajęła Laura Folwaczny a drugie Katarzyna Pleś obie dziewczynki z kl.VII.

Wszystkie laureatki przeszły do etapu powiatowego. Odbywał się on w Toszku na Zamku. Były to już „XIX Spotkania Zamkowe”.  I one również zakończyły się pełnym sukcesem naszych uczennic. Pierwsze miejsce zajęła Laura Folwaczny, drugie – Oliwia Korczak a wyróżnienie zdobyła Katarzyna Pleś.

Ale to jeszcze nie koniec wspaniałych wieści konkursowych, bowiem Laura Folwaczny startowała w Regionalnym Konkursie Recytatorskim „Mały Okr” w Katowicach i otrzymała wyróżnienie.

Naprawdę jesteśmy dumne z naszych uczennic. Same laureatki na pytanie co im dają starty w konkursach, jednomyślnie odpowiadały , cytuję „ Możliwość uczestnictwa w konkursie sprawiła nam wielką satysfakcję, dodała pewności siebie otworzyła nas na nowe wyzwania. Sam udział był dla nas cennym doświadczeniem, a nagrody sprawiły, że przepełniała nas ogromna radość, zmieszana z nutką niedowierzania i podekscytowania.”

Dziękujemy bardzo dziewczynkom za zaangażowanie i wspaniałe wyniki, i mamy nadzieję na powtórkę w przyszłym roku szkolnym. Również pełne radości i dumy ze swoich uczennic -  nauczycielki j. polskiego.


biblioteka 2

KATALOG ONLINE BIBLIOTEKI

Sposób logowania jest taki sam, jak do dziennika elektronicznego.

Logowanie

SZKOŁA BIERZE UDZIAŁ W PROJEKCIE "POZNAJ POLSKĘ".
Baner na stron www

 Więcej informacji na stronie 

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/poznaj-polske

mein BIP

MSWiA PRZESTRZEGA

Więcej na stronie

Spot

 

Licznik odwiedzin

838971
TodayToday85
All_DaysAll_Days838971