Strona główna

SZKOLNE WYDARZENIA

BIEŻĄCE

Bal karnawałowy.

bal

17 lutego odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. Chcieliśmy wyszaleć się przed czterdziestodniowym postem. Było głośno, było radośnie. Potańczyliśmy. Uczniowie oraz nauczyciele zaprezentowali wspaniałe stroje.

W imieniu Samorządu Szkolnego i swoim, jako opiekuna naszej aktywnej trójki, serdecznie dziękuję za wspólną zabawę. Należy podkreślić, że pomoc w organizacji balu przyszła z każdej strony!

Pani Basi Gamrat, pani Beacie Staneczek, pani Dorocie Chrzan, pani Dorocie Sznapce, panu Szymonowi Biwo dziękujemy za pomoc w dekoracji, opiece i aktywny udział w balu. Dziękujemy pozostałym nauczycielom za udostępnienie rekwizytów, które wykorzystaliśmy w konkursach, za robienie zdjęć i czuwanie nad tym by zabawa była bezpieczna. Dziękujemy naszym wspaniałym animatorkom: Marcie, Wiktorii, Nikoli, Paulinie, Laurze.  Dziękujemy serdecznie uczniom, którzy dekorowali salę i tym, którzy ją błyskawicznie posprzątali po zakończonych harcach. Rada Rodziców zasponsorowała nam dekoracje – dziękujemy!  Z taką pomocą i organizacją nie pozostaje nam nic innego tylko częściej balować 

Joanna Zajączkowska

 

 


biblioteka 2

KATALOG ONLINE BIBLIOTEKI

Sposób logowania jest taki sam, jak do dziennika elektronicznego.

Logowanie

SZKOŁA BIERZE UDZIAŁ W PROJEKCIE "POZNAJ POLSKĘ".
Baner na stron www

 Więcej informacji na stronie 

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/poznaj-polske

mein BIP

MSWiA PRZESTRZEGA

Więcej na stronie

Spot

 

Licznik odwiedzin

800918
TodayToday118
All_DaysAll_Days800918