Sukcesy 2012/2013
Rok szkolny 2012/2013
Klasy I - III
Klasy IV – VI
Przedmiot |
Miejsce |
Konkurs |
Uczeń |
Religia |
II miejsce |
XII Międzyszkolnym Konkursie na "OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ Z MASY SOLNEJ |
Magdalena Urbanek |
wyróżnienie |
XII Międzyszkolnym Konkursie na "OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ Z MASY SOLNEJ |
Anna Wojtyło |
|
XI miejsce |
Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI „biblia i przypowieści biblijne” |
Filip Bucher |
|
Dorota Sznapka |
I miejsce |
w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" |
Agata Babiuch |
I miejsce |
Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej w kategorii szkół podstawowych |
Magdalena Urbanek |
|
III miejsce |
Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej w kategorii szkol podstawowych |
Agata Babiuch |
|
III miejsce |
w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" |
Magdalena Urbanek |
|
VI miejsce |
Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Szkoła Podstawowa |
|
Przyroda |
I miejsce |
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Przyrody ”Olimpus” |
Agata Babiuch |
II miejsce |
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Przyrody ”Olimpus” |
Viktoria David |
|
VIII miejsce |
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Przyrody ”Olimpus” |
Łukasz Wójcik |
|
XIII |
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Przyrody ”Olimpus” |
Milena Kalbarczyk |
|
XV |
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Przyrody ”Olimpus” |
Bartłomiej Dusza |
|
Matematyka |
IX |
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki ”Olimpus” |
Miłosz Wójtowicz |
XII |
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki ”Olimpus” |
Łukasz Wójcik |
|
Język niemiecki |
V miejsce |
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Niemieckiego ”Olimpus” |
Viktoria Davia |
VI miejsce |
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Niemieckiego ”Olimpus” |
Sonia Holesz |
|
XII miejsce |
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Niemieckiego ”Olimpus” |
Miłosz Wójtowicz |
|
XIII |
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Niemieckiego ”Olimpus” |
Weronika Tentscher |
|
I miejsce |
Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego „Galileo” |
Sonia Holesz |
|
III miejsce |
Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego „Galileo” |
Viktoria David |
|
II miejsce |
VIII Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego „Der Globus” |
Sonia Holesz |
|
III miejsce |
Gminny Konkurs Pięknego Czytania w Języku Niemieckim |
Sonia Holesz |
|
Język angielski |
I miejsce |
Gminny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy w Języku Angielskim |
Viktoria David |
II miejsce |
Gminny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy w Języku Angielskim |
Natalia Zagozdon |
|
Informatyka |
I miejsce |
Gminny Konkurs "Mistrz Klawiatury" |
Viktoria David |