Strona główna

Obiady szkolne.

Drodzy Rodzice/Opiekunowie…

Serdecznie zapraszamy Wasze dzieci do korzystania z pysznych obiadów serwowanych w szkolnej stołówce!

Stołówka zapewnia posiłki przygotowane przez kuchnię szkolną w formie dwudaniowego obiadu. Koszt jednego obiadu dla ucznia wynosi 9,00 zł.

Ułatwieniem dla każdej placówki stosującej przepisy będzie wsparcie Państwa jako rodziców/opiekunów np. w formie rozmowy z dzieckiem i zachęcania go do spożywania posiłków przygotowywanych w placówce. Nawet jeśli dziecko nie lubi danej potrawy powinniśmy zachęcać go do spróbowania jej. Bywa, że dopiero po wielu próbach dziecko skosztuje czegoś, czego do tej pory nie próbowało lub przekona się do czegoś, czego dotychczas nie lubiło. Niejednokrotnie łatwiej osiągnąć taki efekt, kiedy dziecko przebywa w grupie. Podkreślić należy, że im mniejsze dziecko tym łatwiej będzie nam nauczyć go zdrowych nawyków żywieniowych.

Mając zatem na uwadze powyższe chcemy podkreślić, że dokładamy wszelkich starań, aby żywić Państwa dzieci przede wszystkim smacznie i zdrowo, przy czym określenie „zdrowo” w obecnym stanie prawnym należy rozumieć jako „w zgodzie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia”, do którego przestrzegania jesteśmy zobowiązani.

Nie mniej jednak pamiętamy, że posiłki mają być przede wszystkim apetyczne, kolorowe, smaczne o co dbamy każdego dnia. Liczymy na Państwa zarówno zrozumienie, jak i wsparcie we wspólnych działaniach prozdrowotnych kierowanych do Naszych pociech.

Na odwrocie znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące opłat.

Osoby chętne prosimy o dokładne zapoznanie się z obowiązującym Regulaminem stołówki szkolnej  (dostępnym na stronie internetowej szkoły w zakładce „stołówka szkolna”) oraz o wypełnienie i przekazanie do szkoły „Karty zgłoszenia dziecka na obiady na rok szkolny 2023/2024”.

Obiady wydawane będą od dnia 5 września 2023.

Kwota za wrzesień to 171 zł płatne do 11.09.2023.

Zapraszamy!


biblioteka 2

KATALOG ONLINE BIBLIOTEKI

Sposób logowania jest taki sam, jak do dziennika elektronicznego.